Atrakcje w okolicy

Serdecznie zapraszamy do Dębek, gdzie spędzisz tak długo, przez cały rok, wyczekiwany urlop w wyjątkowym miejscu. Wybierając na letni pobyt wakacyjny miejscowość Dębki odkryją Państwo w pełni zalety wypoczynku nad morzem w Polsce wśród przyrody. Piękna szeroka plaża, czyste wody Bałtyku oraz rzeki Piaśnica, dziewicza przyroda tworzą niepowtarzalną wakacyjną atmosferę.

Tylko u nas, po zachodniej stronie Dębek rzeka Piaśnica wpada do morza, tworząc ciekawe zakola. Niezwykłym jest fakt, że Piaśnica niemal co roku obiera inną drogę do morza, wijąc się przez plażę, tworząc na piasku płytkie kąpieliska uwielbiane przez dzieci. Ujście Piaśnicy to wspaniałe miejsce do podziwiania wschodów/zachodów słońca.

Dębki to miejsce, do którego obecnie chętnie przyjeżdżają rodziny z dziećmi ponieważ to nasza właśnie plaża w Dębkach jest najpiękniejszą plażą w Polsce, druga pod względem szerokości.

Spływy kajakowe Piaśnicą do morza

Dla wszystkich ceniących cudowną przyrodę, piękne widoki i aktywny wypoczynek. Łatwa trasa, krętą rzeką Piaśnicą (6 km), którą dopłyniecie do najpiękniejszej plaży w Polsce, a potem wpłyniecie na płytkie w tym miejscu wody Bałtyku. Jest to fajna przygoda i przyjemny sposób na wolny czas. 
czas spływu: ok.2,5 h

Rowery - wycieczki po Dębkach i okolicach

Dębki to idealne miejsce wypadowe na dłuższe i krótsze wyprawy rowerem. Przez miejscowość przebiega międzynarodowy szlak rowerowy R10. Rowerem dotrzesz w miejsca dzikie, piękne puste plaże, nadmorskie lasy. Przepiękne widoki gwarantowane. Warto się wybrać do pobliskiej Białogóry (8 km na zachód) lub Karwi (ok 8 km na wschód), szlak rowerowy jest w pełni bezpieczny – szeroki i nie spotkasz na nim samochodów. Idealne dla par i rodzin z dziećmi.

Rybaczówka

Wieża widokowa, z której można podziwiać morze, las, plażę i całą panoramę Dębek.
20 metrowa wieża, na którą można dostać się schodami lub windą

Park Linowy

Linowo to atrakcja głównie dla dzieci, składa się z trzech torów o różnej trudności. Najdłuższa trasa na wybrzeżu ponad pół kilometra, 35 przeszkód, 6 zjazdów, a najdłuższy ma 70 metrów! Dla najmłodszych przygotowany jest plac zabaw a dla odważnych 70 m tyrolka.